Meer weten over de binnenstadsplannen?

Zélf meebouwen aan een complete Haagse binnenstad? Heeft u een vraag, opmerking of suggestie? Neem dan contact op met Bureau Binnenstad:

Lange Houtstraat 26
2511 CW Den Haag
Telefoon: 06 -21 17 52 31
E-mail: info@binnenstad-denhaag.nl


Organisaties en contactpersonen in de Haagse binnenstad:

Stichting Binnenstad
voorzitter John Kroes - j.a.kroes@bb.leidenuniv.nl
www.binnenstad-denhaag.nl

Stichting Marketing Haagse Binnenstad
voorzitter Edwin Wilkens - edwinwilkens@gmail.com 
www.binnenstaddenhaag.com 

Haags Retailpunt
www.haagsretailpunt.nl 

Binnenstad in Bedrijf
Voorzitter Bas Winkler - info@raturaja.com

BIZ / OV
BIZ City Center
voorzitter Peter Streng - info@dejongens.nl 
www.denhaagshopping.nl

BIZ Hofkwartier
voorzitter Marc Tielrooij - info@hofkwartierdenhaag.nl
www.hofkwartierdenhaag.nl 

Museumkwartier

contact Marcel Westerdiep - Marcel Westerdiep mwesterdiep@escherinhetpaleis.nl

BIZ Paleis Noordeinde
voorzitter Coen van den Oever - coen@degaleriedenhaag.nl
www.hetnoordeinde.nl

BIZ Buurtschap 2005
voorzitter Rob Bouwer - info@sleutelhuis.nl
www.buurtschapcentrum2005.nl

Ondernemersvereniging Pleinkwartier (OOP)
voorzitter Ton Kroeze - info@facetgroep.com

Ondernemers Chinatown
voorzitter Chang Wong - chang@chinatownDenHaag.com 

Grote Marktstraat (OVGM)
voorzitter  - Eric van den Elshout - e.van.den.elshout@debijenkorf.nl


Passage
voorzitters Anil Soekhoe & Djurre Jansen - anil@hopenstork.comdjurre@yellowkorner.com

www.depassage.nl

Haagsche Bluf
contact Gregory Stevers - ga.stevers@geste.nl

Ondernemers Rabbijn Maarsenplein
contact Tan Do - bt_do@hotmail.com

Winkeliersvereniging Schoolstraat
contact Linda Berserik - linda@thetattoogarden.nl

Turfmarkt TOP 
voorzitter Grardie Akkerhuis - grardie@lebkov.com

New Babylon
voorzitter Bart Kuil- bart.kuil@newbabylon.nl
www.newbabylon.nl 

Winkeliersvereniging Boekhorststraat 
voorzitter Dave Philipsen - davephilipsen@hotmail.com

Grote Markt (Horeca)
Eigenaar / voorzitter Koninklijk Horeca Nederland afd. Den Haag Maarten Hinloopen - maarten@gmdh.nl 
www.gmdh.nl

Plein (Horeca)
Contact Peter Haverbus - peter@ropeni.nl

MKB Den Haag
voorzitter Pieter Scholten - pieter.scholten@mkbdenhaag.nl
www.mkbdenhaag.nl

Vraag, opmerking of suggestie?

Neem gerust contact met ons op.

Lange Houtstraat 26
2511 CW Den Haag
Telefoon: 06-21 17 52 31
E-mail: info@binnenstad-denhaag.nl

Privacy Statement

KvK 41157470

Nieuwsbrief

Social Media