Bewonersorganisaties in de binnenstad

De volgende bewonersorganisaties zijn aangesloten bij het voorzittersoverleg in de Haagse binnenstad:
 
Bewonersvereniging Hofkwartier
Ton Kaper, voorzitter ton.kaper@gmail.com;
 
Buurtschap 2005
Theo Heere, Voorzitter theo@theoheere.nl;     
 
Bewonersnetwerk omgeving Spuistraat/Vlamingstraat
Lisa Reizevoort, voorzitter lisa_reizevoort@hotmail.com;  
 
 
Bewonersvereniging Bewoners rond het Plein
Jeroen Oosterwal, voorzitter jeroen@bewonersrondomhetplein.nl;
 
Bewonersorganisatie Rivierenbuurt/Spuikwartier
Peter Oosterling, voorzitter pjo@ziggo.nl;
 
Stichting Oude Centrum
Shireen Poyck, voorzitter shireen.poyck@gmail.com;
 
Wijkorganisatie Kortenbos
Peter Vlas, voorzitter pjvlas@kortenbos.org
 
Bewonersorganisatie Couperusplein/|Schoolstraat
Tanja van Beek, voorzitter tanja.vbeek@planet.nl
 
Lees hier hoe de bewonersbelangen vertegenwoordigd zijn in Stichting Binnenstad.
 
 

Vraag, opmerking of suggestie?

Neem gerust contact met ons op.

Lange Houtstraat 26
2511 CW Den Haag
Telefoon: 06-21 17 52 31
E-mail: info@binnenstad-denhaag.nl

Privacy Statement

KvK 41157470

Nieuwsbrief

Social Media